loader
Avrasya Protez

sizinle "daha güçlüyüz"

2015 yılında kurulan ve Trabzon şehrinde bulunan Avrasya Protez ve Medikal Ürünler Ticaret Limited Şirketi, Türkiye'de CE 0123 & EN ISO13485: 2012 onaylı ortopedik güç sistemi üretiminde lider konumdadır. Şu anda, global müşterilerimiz için yüksek kaliteli tıbbi ekipman ve kapsamlı hizmetler sunmak için Ar-Ge, üretim, kalite kontrol, satış ve satış sonrası servis için kendi merkezlerimiz var.

Şirketimiz travma cerrahisi, göğüs cerrahisi, eklem operasyonu gibi her türlü ortopedik cerrahiyi karşılamak için dört dizi (N / M / E / S) tıbbi kemik matkabı, salınımlı testere, pistonlu testere ve alçı, testere protez ürünleri ve ilgili aksesuarlar vb. ve veteriner ortopedik ameliyatları vb. ürünlere sahiptir. Ayrıca, Avrasya Medikal olarak Medikal Maske üretimimiz de devam etmektedir.

Son 5 yılda Avrasya Medikal, günümüzün tıbbi cihaz pazarında uzun vadeli gelişmeleri sürdürmemizi ve dünya çapında tatmin edici bir pazar payı elde etmemizi destekleyen birinci sınıf ürün kalitesini ve Müşteri ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemektedir. Güçlü bir sosyal sorumluluk duygusu ile Avrasya, teknolojik yenilik, tüm Avrasya personelinin ortak gayreti ve yönetim felsefemizin sürekli iyileştirilmesi altında daha iyi hizmet ve kaliteli ürünler sunmak için çalışıyor.

İLETİŞİM
AVRASYA PROTEZ VE SAĞLIK ÜRÜNLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
TEL : +90 (850) 550 09 75 - 550 09 74
0530 970 09 75
Adres : Çarşı Mahallesi Uzun Sokak Yavuz Selim İş Merkezi No:94/87 Ortahisar / Trabzon/ Türkiye